-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району
Оголошено тендер
7 526 231.00
UAH
Номер:
fe13c5fd481c46ba824f333223911f1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-16-012402-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 526 231.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
16.08.2024 21:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 526 231.00 UAH