-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт вулиці Шевченка від автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів до буд.№116 в с.Заріччя Хустського району Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-013271-a
Завершена
6 589 280.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 946.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 946.40 UAH
Номер:
3eede8aa6b0346428f3c48586ac92e73
Внутрішній номер закупівлі:
25172642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-01-013271-a
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Корнієнко-Батрин +380976414629 zaricharada@ukr.net https://zarichansca-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 589 280.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2025 17:25 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2025 17:25 - 16.05.2025 00:00
Аукціон:
16.05.2025 12:16 - 16.05.2025 12:51
Період кваліфікації:
16.05.2025 12:51 - 23.05.2025 10:46
Період завантаження договору:
29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 589 280.40 Капітальний ремонт вулиці Шевченка від автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів до буд.№116 в с.Заріччя Хустського району Закарпатської області