• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт вулиці Шевченка від автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів до буд.№116 в с.Заріччя Хустського району Закарпатської області

Оголошено тендер

6 589 280.40 UAH
Номер: b7d9a42615f7415a8892d4e3400a430c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-01-015845-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 6 589 280.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт вулиці Шевченка від автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів до буд.№116 в с.Заріччя Хустського району Закарпатської області
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 01.05.2025 16:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 589 280.40 UAH