-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт вулиці Шевченка від автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів до буд.№116 в с.Заріччя Хустського району Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-013271-a
Завершена
6 589 280.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 946.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 946.40 UAH
Період уточнення:
01.05.2025 17:25 - 13.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим