-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вул.Незалежності с.Заріччя, Хустського району
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-011443-a
Завершена
1 393 504.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 935.05 UAH
мін. крок: 1% або 13 935.05 UAH
Номер:
751b9cbfd2cb4b679d40e9440847cf1a
Внутрішній номер закупівлі:
22317365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-011443-a
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Корнієнко-Батрин +380976414629 zaricharada@ukr.net https://zarichansca-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 393 504.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 17:37 - 19.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 17:37 - 22.08.2024 00:00
Аукціон:
22.08.2024 13:29 - 22.08.2024 13:58
Період кваліфікації:
22.08.2024 13:58 - 26.08.2024 15:23
Період завантаження договору:
01.09.2024 00:00 - 11.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 393 504.80 Поточний ремонт вул.Незалежності с.Заріччя, Хустського району