• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт вул.Незалежності с.Заріччя, Хустського району

Оголошено тендер

1 393 504.80 UAH
Номер: 10931dcd87f64aad91f6a54ac31d3d7d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-14-014175-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 1 393 504.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт вул.Незалежності с.Заріччя, Хустського району
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.08.2024 17:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 393 504.80 UAH