-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-012665-a
Торги не відбулися
1 407 874.80
UAH з ПДВ
Номер:
118ca85701184077bd5520db295f83c0
Внутрішній номер закупівлі:
26734734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-012665-a
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Корнієнко-Батрин +380976414629 zaricharada@ukr.net https://zarichansca-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 407 874.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 16:09 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 16:09 - 21.10.2025 00:00
Аукціон:
21.10.2025 13:26 - 21.10.2025 13:55
Період кваліфікації:
21.10.2025 13:55 - 26.11.2025 09:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 407 874.80 Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району