-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромереж...×-
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)
- ID: UA-2026-07-28-004284-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926825
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромереж...×-
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)
- ID: UA-2026-07-23-009154-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29895163
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 - Електромонтажні роботи- ID: UA-2026-05-06-014730-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29141646
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт стелі актової зали з улаштуванням підвісних стель в школі І-ІІІ ступенів...×-
Поточний ремонт стелі актової зали з улаштуванням підвісних стель в школі І-ІІІ ступенів No 212 Деснянського району міста Києва, вул. Ореста Левицького 18/2 відповідно ДК 021:2015 код 45421146-9 Монтаж підвісних стель
- ID: UA-2025-06-27-006738-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25736917
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45421146-9 Монтаж підвісних стельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний Поточний ремонт приміщень школи І -ІІІ ступенів No 212 Деснянського району міст...×-
Аварійний Поточний ремонт приміщень школи І -ІІІ ступенів No 212 Деснянського району міста Києва, вул. Ореста Левицького 18/2 відповідно ДК 021:2015 код 45450000-6 інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-06-26-010734-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25728207
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у прим...×-
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
- ID: UA-2025-06-12-002485-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25581041
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у прим...×-
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
- ID: UA-2025-06-12-000775-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25579435
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання поточного ремонту класних примщень школи І-І м. Київ, вул. О.ІІ ступенів № 212 Д...×-
Виконання поточного ремонту класних примщень школи І-І м. Київ, вул. О.ІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва за адресою вул. Академіка Курчатова, 18/2
- ID: UA-2024-06-02-000122-a
- Дата створення : 02.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21717696
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання поточного ремонту класних примщень школи І-І м. Київ, вул. О.ІІ ступенів № 212 Д...×-
Виконання поточного ремонту класних примщень школи І-І м. Київ, вул. О.ІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва за адресою вул. Академіка Курчатова, 18/2
- ID: UA-2024-06-02-000108-a
- Дата створення : 02.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21717680
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45410000-4 Штукатурні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання поточного ремонту класних примщень школи І-І м. Київ, вул. О.ІІ ступенів № 212...×-
Виконання поточного ремонту класних примщень школи І-І м. Київ, вул. О.ІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва за адресою вул. Академіка Курчатова, 18/2
- ID: UA-2024-06-02-000098-a
- Дата створення : 02.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21717671
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45432100-5 Монтаж і покривання підлогиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2024-05-31-004336-a
- Дата створення : 31.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21712845
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ (ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ) В ШКО...×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ (ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ) В ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ №212 ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА, ВУЛ. ОРЕСТА ЛЕВИЦЬКОГО 18/2 (ВУЛ. АКАДЕМІКА КУРЧАТОВА)
- ID: UA-2024-04-22-001955-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21359129
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна вікон) в школі І-ІІІ ступенів №212 Деснянського району міста Ки...×-
Капітальний ремонт (заміна вікон) в школі І-ІІІ ступенів №212 Деснянського району міста Києва вул. Ореста Левицького 18/2 (вул. Академіка Курчатова )
- ID: UA-2024-01-04-003740-a
- Дата створення : 04.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20312831
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45421132-8 Встановлення віконЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт інженерних мереж ЦО (послуги з утримання в належному стані внутрішніх мере...×-
Поточний ремонт інженерних мереж ЦО (послуги з утримання в належному стані внутрішніх мереж центрального опалення) в спеціалізованій школі І-ІІІ ступеня № 212 Деснянського району міста Києва, за адресою: м. Київ, вул. Академіка Курчатова, 18/2
- ID: UA-2023-11-29-012827-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19830795
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття ( в тому числі інженерних мереж з впровадженням е...×-
Капітальний ремонт найпростішого укриття ( в тому числі інженерних мереж з впровадженням енергозберігаючих технологій) в школі І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва за адресом: м. Київ, вул. Академіка Курчатова, 18/2 (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
- ID: UA-2023-06-12-006730-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18067801
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -