• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

45310000-3 - Електромонтажні роботи

Завершена

948 266.64 UAH з ПДВ
Номер: b3f9e28d39e6460ba1fd9c5346d22a8a
Внутрішній номер закупівлі: 29141646
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-06-014730-a   
Замовник: Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Симоненко Євгенія Олександрівна +380445134009 sh212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 948 266.64 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.05.2026 18:24 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2026 18:24 - 19.05.2026 18:27
Аукціон: з 20.05.2026 15:11
Період кваліфікації: 19.05.2026 18:27 - 25.05.2026 13:01
Період завантаження договору: 31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴948 266.64 45310000-3 - Електромонтажні роботи