-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 - Електромонтажні роботи
Оголошено тендер
948 266.64
UAH
Номер:
2a340bb3ba0247da996fe793356cb8dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-018459-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
948 266.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45310000-3 - Електромонтажні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.05.2026 17:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
45310000-3 - Електромонтажні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума948 266.64 UAH