• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)

Завершена

542 325.00 UAH без ПДВ
Номер: ae03a817527c4baca0e3d90daa40a3f9
Внутрішній номер закупівлі: 29926825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-004284-a   
Замовник: Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Симоненко Євгенія Олександрівна +380445134009 sh212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 542 325.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 11:50 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 11:50 - 05.08.2026 11:52
Аукціон: з 06.08.2026 15:41
Період кваліфікації: 05.08.2026 11:52 - 07.08.2026 11:41
Період завантаження договору: 13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴542 325.00 Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)