-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-009154-a
Торги відмінено
542 325.00
UAH без ПДВ
Номер:
08e16eb220bc4d4a8960113fe73f4005
Внутрішній номер закупівлі:
29895163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-009154-a
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симоненко Євгенія Олександрівна +380445134009 sh212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
542 325.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 15:38 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 15:38 - 31.07.2026 15:34
Аукціон:
з 03.08.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ee8c44c122bd41b382d1095b9e08755c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до частини першої
статті 32 Закону Украіни «Про публічні закупівлі» Замовник відміню торги у разі, у разі неможливості
усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства саме у сфері публічних
закупівель.
Період оскарження:
28.07.2026 11:38 - 08.08.2026 00:00
Дата опублікування:
28.07.2026 11:38
Дата виконання:
08.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴542 325.00 Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)