• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)

Оголошено тендер

542 325.00 UAH
Номер: 99dc21864559494fa16b20c8d09d39e2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-010253-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Замовник: Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Очікувана вартість: 542 325.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.07.2026 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 28.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума542 325.00 UAH