-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-000775-a
Торги відмінено
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
868692b505d74f3e8349ada9ab971324
Внутрішній номер закупівлі:
25579435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-12-000775-a
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симоненко Євгенія Олександрівна +380445134009 sh212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2025 09:18 - 17.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2025 09:18 - 20.06.2025 09:20
Аукціон:
з 23.06.2025 13:41
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
287eb23ab7a24603be9b8fba05c3c471
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень
Період оскарження:
12.06.2025 10:42 - 23.06.2025 00:00
Дата опублікування:
12.06.2025 10:42
Дата виконання:
23.06.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 200 000.00 Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва