-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
40be014ea37a46888132339ec52e0f96
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-12-000251-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.06.2025 08:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.08.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 200 000.00 UAH