• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва

Завершена

1 300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Номер: e30f047d6bed4fd6bcdc49980e36a068
Внутрішній номер закупівлі: 25581041
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-12-002485-a   
Замовник: Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Симоненко Євгенія Олександрівна +380445134009 sh212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2025 10:33 - 17.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2025 10:33 - 20.06.2025 10:35
Аукціон: з 23.06.2025 14:10
Період кваліфікації: 20.06.2025 10:35 - 23.06.2025 16:46
Період завантаження договору: 29.06.2025 00:00 - 09.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 300 000.00 Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва