-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Оголошено тендер
1 300 000.00
UAH
Номер:
e3badde793d54fab96e01883a89d1eae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-12-002997-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03598736
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Вулиця, Ореста Левицького (Академіка Курчатова), буд. 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.06.2025 10:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 300 000.00 UAH