-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-002485-a
Завершена
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Період уточнення:
12.06.2025 10:33 - 17.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим