-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ- ID: UA-2026-08-31-002275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235592
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 16.09.26 13:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ- ID: UA-2026-08-20-012679-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30150358
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки дверні, навесні та їх частини (Східне ТУОМ)- ID: UA-2026-07-28-003172-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29925716
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки та фурнітура різна (Західне ТУОМ)- ID: UA-2026-06-09-013290-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29485770
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Затискач захоплюючий автоматичний- ID: UA-2026-05-07-013468-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29155775
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хомут для кріплення металоконструкцій (для БудРем)- ID: UA-2026-05-07-002547-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29144865
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки та фурнітура- ID: UA-2026-05-05-009361-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29120772
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки, циліндри для замків, приладдя до дверей (ВЛ, Півні...×-
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки, циліндри для замків, приладдя до дверей (ВЛ, Північне ТУОМ)
- ID: UA-2026-05-01-007079-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29091588
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки та фурнітура (для БудРем)- ID: UA-2026-04-29-010113-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29069611
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для потреб НЕК «Укренерго»- ID: UA-2026-04-10-007229-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28890785
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Затискач монтажний клиновий- ID: UA-2026-04-03-003467-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28815434
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Лінійна арматура різна- ID: UA-2026-03-26-013910-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28744146
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Змінні вкладиші для затискачів (Північне ТУОМ)- ID: UA-2026-03-18-015269-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28652751
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для НЕК «УКРЕНЕРГО»- ID: UA-2026-01-28-015675-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28099540
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Південного ТУОМ- ID: UA-2026-01-22-018488-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28021292
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -