-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки та фурнітура (для БудРем)
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-010113-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації
Завершена
51 414.50
UAH без ПДВ
Номер:
d551178b157446a4b40cf70f25f32061
Внутрішній номер закупівлі:
29069611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-010113-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кривешко Наталія Геннадіївна 380432634069 KRIVESHKO.NG@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 414.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 15:50 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 15:50 - 07.05.2026 14:00
Аукціон:
08.05.2026 11:28 - 08.05.2026 11:51
Період кваліфікації:
08.05.2026 11:51 - 13.05.2026 11:10
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 414.50 Замки та фурнітура (для БудРем)