-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки та фурнітура різна (Західне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013290-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Завершена
126 416.85
UAH без ПДВ
Номер:
7fe15996170e4efb9588e8eda2da0424
Внутрішній номер закупівлі:
29485770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013290-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Товарянський Андрій Миколайович 380322563588 Tovarianskyi.AM@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 416.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 16:46 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 16:46 - 19.06.2026 12:00
Аукціон:
з 22.06.2026 13:23
Період кваліфікації:
19.06.2026 12:00 - 25.06.2026 15:49
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 416.85 44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки та фурнітура різна (Західне ТУОМ)