-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002275-a
Більш детальна інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, викладена у тендерній документації.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)
258 898.40
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
25
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4c41b2c1e75e433888ac4f2e003f4f02
Внутрішній номер закупівлі:
30235592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002275-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
Україна, Київська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рекун Жанна Вікторівна 380661117447 Rekun.ZV@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 898.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:56 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:56 - 16.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:56 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 898.40 44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ