-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012679-a
Більш детальна інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, викладена у тендерній документації.
Торги не відбулися
258 898.40
UAH без ПДВ
Номер:
e88e031e0aab48459925302e9a1e26b9
Внутрішній номер закупівлі:
30150358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012679-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рекун Жанна Вікторівна 380661117447 Rekun.ZV@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 898.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 16:59 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 16:59 - 28.08.2026 12:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 898.40 44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ