-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лінійна арматура для Північного ТУОМ
Оголошено тендер
310 678.08
UAH
Номер:
96cace250508484a87e2e3f18f712ead
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-014133-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
310 678.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінійна арматура для Північного ТУОМ
Примітки:
01-296601-26 Уповноважена особа – Пугач А.І.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петлі
Дата опублікування:
20.08.2026 16:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума310 678.08 UAH