-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44520000-1 Замки, ключі та петлі Замки та фурнітура
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-009361-a
Інформація, що вимагається пунктом 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації
Завершена
72 458.33
UAH без ПДВ
Номер:
0e27a5d95f8746eebb899df8d2d23589
Внутрішній номер закупівлі:
29120772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-009361-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Домашенко Анна Володимирівна 380442383326 Domashenko.AV@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 458.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 14:32 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 14:32 - 13.05.2026 12:00
Аукціон:
з 14.05.2026 12:10
Період кваліфікації:
13.05.2026 12:00 - 21.05.2026 13:07
Період завантаження договору:
27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴72 458.33 Замки та фурнітура