-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»- ID: UA-2026-09-02-003648-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262529
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби(Флане...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби(Фланець сталевий глухий Ду 150 Ру-16)
- ID: UA-2026-08-19-007710-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30131311
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труб...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба сталева, комплект ізоляції, коліно)
- ID: UA-2026-07-28-010775-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933325
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-07-25-000494-a
- Дата створення : 25.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29910138
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труб...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба сталева, комплект ізоляції)
- ID: UA-2026-07-15-008655-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29824208
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Згін...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Згін, муфта, різьба)
- ID: UA-2026-07-10-002367-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29781168
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труб...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба, коліно, ізоляція)
- ID: UA-2026-07-01-002830-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29701889
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труб...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба г/к)
- ID: UA-2026-07-01-001028-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29700102
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-06-11-008726-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510361
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-03-30-008687-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28767332
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-03-25-007217-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28722477
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-02-12-007339-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28282659
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-02-05-012370-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28203231
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-01-26-012683-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28057281
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-01-16-010662-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27939473
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -