-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба, коліно, ізоляція)
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-002830-a
Завершена
141 079.83
UAH без ПДВ
Номер:
fe107d98f5744e268b76f9f2bc9e79a9
Внутрішній номер закупівлі:
29701889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-002830-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
141 079.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 11:23 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 11:23 - 09.07.2026 08:00
Аукціон:
10.07.2026 11:59 - 10.07.2026 12:22
Період кваліфікації:
10.07.2026 12:22 - 10.07.2026 14:09
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴141 079.83 Труба, коліно, ізоляція