-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба сталева, комплект ізоляції, коліно)
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-010775-a
Завершена
148 313.94
UAH без ПДВ
Номер:
8e0615f4d2c6476eaefd105238a9ce5a
Внутрішній номер закупівлі:
29933325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-010775-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 313.94 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 16:27 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 16:27 - 05.08.2026 08:00
Аукціон:
з 06.08.2026 14:05
Період кваліфікації:
05.08.2026 08:00 - 06.08.2026 09:52
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 313.94 Труба сталева, комплект ізоляції, коліно