• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба сталева, комплект ізоляції, коліно)

Оголошено тендер

177 976.73 UAH
Номер: 93c9366a84444c069b2a4fd1797d4215
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-012942-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 177 976.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба сталева, комплект ізоляції, коліно)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 28.07.2026 16:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума177 976.73 UAH