• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби(Фланець сталевий глухий Ду 150 Ру-16)

Торги не відбулися

3 128.34 UAH без ПДВ
Номер: 8b036ac8b92c4f989db27e0c60b994d3
Внутрішній номер закупівлі: 30131311
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-007710-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Контактна особа: Денис Циганков +380963373754 tsygankovdsotke@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 128.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 14:14 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 14:14 - 27.08.2026 08:00
Аукціон: з 28.08.2026 14:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 128.34 Фланець сталевий глухий Ду 150 Ру-16