-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби(Фланець сталевий глухий Ду 150 Ру-16)
Оголошено тендер
3 754.01
UAH
Номер:
582913dfd29b4e4fb0da854d8336f175
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-008208-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 754.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби(Фланець сталевий глухий Ду 150 Ру-16)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
19.08.2026 13:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 754.01 UAH