-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба г/к)
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-001028-a
Торги не відбулися
52 278.33
UAH без ПДВ
Номер:
8bac2a0a8e144ab39e164bfab94b050b
Внутрішній номер закупівлі:
29700102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-001028-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 278.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 09:50 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 09:50 - 09.07.2026 08:00
Аукціон:
з 10.07.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 278.33 Труба г/к