-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба сталева, комплект ізоляції)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-008655-a
Торги не відбулися
116 066.93
UAH без ПДВ
Номер:
3a6e77ea3c3b43ad9a8db21d00a0b86c
Внутрішній номер закупівлі:
29824208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-008655-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 066.93 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 15:41 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 15:41 - 23.07.2026 08:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:25
Період кваліфікації:
23.07.2026 08:00 - 24.07.2026 09:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 066.93 Труба сталева, комплект ізоляції