-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мойва с/м, нерозібрана, 25-35 шт/кг, ДСТУ 4378; Путасу с/м, обезголовлена, 500г+, ДСТУ 437...×-
Мойва с/м, нерозібрана, 25-35 шт/кг, ДСТУ 4378; Путасу с/м, обезголовлена, 500г+, ДСТУ 4378; Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378; Мінтай с/м, обезголовлений, 250-500г, ДСТУ 4868
- ID: UA-2026-01-09-006847-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27871102
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Мінтай с/м, тушка бе...×-
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, ДСТУ 4868, 1 кг; Хек с/м, тушка без голови, 300-500г, ДСТУ 4378, 1 кг)
- ID: UA-2025-01-02-004967-a
- Дата створення : 02.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23929018
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)- ID: UA-2024-01-12-000997-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20362695
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)- ID: UA-2022-12-20-004506-a
- Дата створення : 20.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16343989
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба хек, тушки без голови, розмірний ряд 300-500г, ДСТУ 4868, вагова- ID: UA-2022-11-02-007435-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15743530
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Хек св.. морожений – 60 кг.),- ID: UA-2022-10-21-004980-a
- Дата створення : 21.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15641786
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Хек св.. морожений – 60 кг.),- ID: UA-2022-10-21-004390-a
- Дата створення : 21.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15641191
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2021-12-02-013029-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12838064
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2021-01-15-000670-c
- Дата створення : 15.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8142451
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (джерело фінансування: за рахунок...×-
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (джерело фінансування: за рахунок місцевого бюджету)
- ID: UA-2020-04-03-000537-c
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4757915
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (джерело фінансування: за рахунок...×-
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (джерело фінансування: за рахунок місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-12-04-000649-c
- Дата створення : 04.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4110550
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2018-12-17-000686-c
- Дата створення : 17.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 3000368
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше мясо риби морожені- ID: UA-2018-10-17-000511-c
- Дата створення : 17.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2474675
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше мясо риби морожені (салака с/м)- ID: UA-2018-07-16-000180-c
- Дата створення : 16.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2178447
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (мойва)- ID: UA-2017-04-26-001758-b
- Дата створення : 27.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 777011
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -