-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (джерело фінансування: за рахунок місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-12-04-000649-c
риба свіжоморожена: мойва, путасу, хек
Завершена
158 810.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 794.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 794.05 UAH
Номер:
34129bfe97a749c9a0b13b133c2a7448
Внутрішній номер закупівлі:
4110550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-04-000649-c
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хвостова Світлана Олександрівна +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 810.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
794.05 UAH
Період уточнення:
04.12.2019 14:07 - 09.12.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2019 14:07 - 19.12.2019 17:00
Аукціон:
20.12.2019 13:25 - 20.12.2019 13:46
Період кваліфікації:
20.12.2019 13:46 - 24.12.2019 14:08
Період завантаження договору:
24.12.2019 14:00 - 13.01.2020 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється за фактично поставлений товар згідно накладних (або видаткових накладних) на протязі 15 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мойва с/м
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
путасу с/м
Кількість
540 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
хек с/м
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Аврахова Катерина Григорівна
Оскарження: 20.12.2019 13:46 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3149416743
-
Контактна особа:
Аврахова Катерина Григорівна 380952468640, 380952468640 avrahova_kh@ukr.net
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Маршала Бірюзова, буд.43, кв.13
Оскарження: 20.12.2019 13:46 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
139 218.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 218.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.12.2019 14:00
Документи
4
Скарги
0
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
Оскарження: 24.12.2019 14:00 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Оскарження: 24.12.2019 14:00 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
156 639.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
156 639.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2019 14:08
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
f616d1f2f76c4c57b4671ab797377d04
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-04-000649-c-c1
Постачальник:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Номер договору:
1
Сума договору:
156 639.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
130 533.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2020 10:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.01.2020 10:00
Статус:
Виконаний