-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (джерело фінансування: за рахунок місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-12-04-000649-c
риба свіжоморожена: мойва, путасу, хек
Завершена
158 810.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 794.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 794.05 UAH
Період уточнення:
04.12.2019 14:07 - 09.12.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим