-
Відкриті торги
-
КЕП
риба свіжоморожена: мойва, путасу, хек
Оголошено тендер
158 810.00
UAH
Номер:
4d2a4679fa39422b89e4bd0fd2b03a3b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-04-002483-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
Очікувана вартість:
158 810.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
риба свіжоморожена: мойва, путасу, хек
Примітки:
потреба на 2020 рік
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.12.2019 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описриба свіжоморожена: мойва, путасу, хек
Сума158 810.00 UAH