-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (джерело фінансування: за рахунок місцевого бюджету)
156 639.60
UAH з ПДВ
Номер:
f616d1f2f76c4c57b4671ab797377d04
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-04-000649-c-c1
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Контактна особа:
Хвостова Світлана Олександрівна +380534331386 kpni@ukr.net
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
10.01.2020 10:00
Період дії договору:
10.01.2020 10:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
156 639.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 106.60 UAH)
Оплачено:
156 126.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 021.09 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мойва с/м
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
путасу с/м
Кількість
540 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
хек с/м
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020