-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)
Тендер Prozorro UA-2022-12-20-004506-a
Завершена
1 109 203.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 546.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 546.02 UAH
Номер:
4149b5fe703a489486310729743489b9
Внутрішній номер закупівлі:
16343989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-20-004506-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Гелетей +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 109 203.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2022 10:38 - 26.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2022 10:38 - 29.12.2022 10:34
Аукціон:
30.12.2022 15:53 - 30.12.2022 16:46
Період кваліфікації:
30.12.2022 16:46 - 06.01.2023 12:47
Період завантаження договору:
12.01.2023 00:00 - 22.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 109 203.00 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)