-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-000670-c
риба свіжоморожена: хек, путасу, мінтай
Завершена
383 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 916.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 916.70 UAH
Номер:
fb2bce9d0e164a44b1347243739aac72
Внутрішній номер закупівлі:
8142451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-15-000670-c
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Глова Тетяна Володимирівна +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
383 340.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 916.70 UAH
Період уточнення:
15.01.2021 11:24 - 21.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2021 11:24 - 31.01.2021 11:09
Аукціон:
01.02.2021 12:50 - 01.02.2021 13:17
Період кваліфікації:
01.02.2021 13:17 - 19.02.2021 10:36
Період завантаження договору:
19.02.2021 10:36 - 11.03.2021 10:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник оплачує 100 % вартості фактично поставленого товару шляхом перерахування грошових коштів згідно з рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту поставки Товару та підписання представниками Сторін накладної та акту приймального контролю (якості) Товару, за умови наявності відповідного фінансування. У разі затримки бюджетного фінансування, оплата здійснюється протягом 5 банківських днів з дати надходження грошових коштів на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
риба свіжоморожена: хек
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
риба свіжоморожена: путасу
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
риба свіжоморожена: мінтай
Кількість
3070 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПРОГРЕС УКРАЇНА"
Оскарження: 03.02.2021 12:00 - 14.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42823852
-
Контактна особа:
Progress Віталій 380667913876, 380667913876 molotokpremier@gmail.com
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ОВОЧЕВА, будинок 7 Б
Оскарження: 03.02.2021 12:00 - 14.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
345 150.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
305 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.02.2021 12:00
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Марченко Віта Олександрівна
Оскарження: 18.02.2021 12:48 - 01.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3578004346
-
Контактна особа:
Марченко Віта 380500247094, 380500247094 marchenkovita000@ukr.net
-
Адреса:
38111, Україна, Полтавська область, Зіньківський район, село Високе, вулиця Набережна, будинок 13
Оскарження: 18.02.2021 12:48 - 01.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
370 407.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
306 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Оскарження: 19.02.2021 10:36 - 02.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Оскарження: 19.02.2021 10:36 - 02.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
382 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
382 296.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 10:36
Відповіді на вимоги
11
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
78b0926ce717471e8c58beeb7d9bd6e0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-15-000670-c-a2
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Номер договору:
87
Сума договору:
382 296.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
318 580.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2021 09:50 - 31.12.2021 09:50
Дата підписання:
03.03.2021 09:50
Статус:
Виконаний