-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
382 296.00
UAH з ПДВ
Номер:
78b0926ce717471e8c58beeb7d9bd6e0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-15-000670-c-a2
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Контактна особа:
Глова Тетяна Володимирівна +380534331386 kpni@ukr.net
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
87
Дата підписання:
03.03.2021 09:50
Період дії договору:
03.03.2021 09:50 - 31.12.2021 09:50
Сума договору:
382 296.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 716.00 UAH)
Оплачено:
382 295.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 715.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
риба свіжоморожена: хек
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
риба свіжоморожена: путасу
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
риба свіжоморожена: мінтай
Кількість
3070 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021