-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошено тендер
383 340.00
UAH
Номер:
2102c201c4f444f2b96cf121d14dec80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-28-000661-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
383 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Примітки:
риба свіжоморожена: хек, путасу, мінтай
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.12.2020 09:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
риба свіжоморожена: хек
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
риба свіжоморожена: путасу
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
риба свіжоморожена: мінтай
Кількість
3070 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описриба свіжоморожена: хек, путасу, мінтай
Сума383 340.00 UAH