-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-000670-c
риба свіжоморожена: хек, путасу, мінтай
Завершена
383 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 916.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 916.70 UAH
Період уточнення:
15.01.2021 11:24 - 21.01.2021 00:00
Відповідь надана
Частота поставок
Номер:
c8dcacdfe1a4427a886403fc2bdecdad
Дата опублікування:
18.01.2021 11:30
Опис:
Прошу уточнити, орієнтовну частоту поставок: скільки днів на тиждень, по яких днях? Чи можливо поставити весь товар за один раз? Дякую.
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо за запитання. Один раз на тиждень, протягом 2021 року, з понеділка по пятницю з 08.00 год. до 16.00 год.
Дата відповіді:
18.01.2021 12:01