-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-013029-c
риба свіжоморожена: хек, мінтай
Завершена
788 464.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 942.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 942.32 UAH
Номер:
385e1927e45b4cc39b41cda2c780597f
Внутрішній номер закупівлі:
12838064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-013029-c
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Кобеляцький район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Гелетей +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
788 464.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 942.32 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
23 653.92 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 15:41 - 10.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2021 15:41 - 20.12.2021 15:22
Аукціон:
21.12.2021 14:06 - 21.12.2021 14:29
Період кваліфікації:
21.12.2021 14:29 - 29.12.2021 10:19
Період завантаження договору:
29.12.2021 10:19 - 18.01.2022 10:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник оплачує 100 % вартості фактично поставленого товару шляхом перерахування грошових коштів згідно з рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту поставки Товару та підписання представниками Сторін накладної та акту приймального контролю (якості) Товару, за умови наявності відповідного фінансування. У разі затримки бюджетного фінансування, оплата здійснюється протягом 5 банківських днів з дати надходження грошових коштів на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хек
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
мінтай
Кількість
3840 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"
Оскарження: 29.12.2021 10:19 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44371778
-
Контактна особа:
Скрипник Олександр Миколайович 380992117685 bsfud@ukr.net
-
Адреса:
39433, Україна, Полтавська область, Машівський р-н, с. Кустолово-Суходілка, вул.Центральна буд. 132
Оскарження: 29.12.2021 10:19 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
787 699.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
787 699.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 10:19
Відповіді на вимоги
12
Документи
103
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Охріменко Марія Леонідівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2927708909
-
Контактна особа:
Охріменко Марія 380662491352 mariaohrimenko56@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Соборності, будинок 40 В, квартира 29
Початкова пропозиція
788 464.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
788 464.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a047192caa44624837f773a76f43caa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-013029-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44371778
-
Контактна особа:
Скрипник Олександр Миколайович 380992117685 bsfud@ukr.net
-
Адреса:
39433, Україна, Полтавська область, Машівський р-н, с. Кустолово-Суходілка, вул.Центральна буд. 132
Номер договору:
11
Сума договору:
787 699.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
656 416.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
хек: 102.00000 UAH без ПДВ
мінтай: 98.88000 UAH без ПДВ
мінтай: 98.88000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 03.10.2022 00:00
Дата підписання:
17.01.2022 13:08
Статус:
Розірваний