-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошено тендер
788 464.00
UAH
Номер:
b0c1b7ee1dab454c99d52623e347152b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-24-003774-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Кобеляцький район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Кобеляцький район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
788 464.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Примітки:
риба свіжоморожена: хек, мінтай
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Дата опублікування:
24.11.2021 10:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
хек с/м
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
(не задано)
мінтай с/м
Кількість
3840 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описриба свіжоморожена: хек, мінтай
Сума788 464.00 UAH