-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-000997-a
Завершена
1 176 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 760.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 760.00 UAH
Номер:
fdc3e2ef33244241aae1e6f4b3625f39
Внутрішній номер закупівлі:
20362695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-000997-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Гелетей +380534331386 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 176 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 09:57 - 17.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 09:57 - 20.01.2024 09:40
Аукціон:
22.01.2024 13:00 - 22.01.2024 13:29
Період кваліфікації:
22.01.2024 13:29 - 23.01.2024 14:24
Період завантаження договору:
29.01.2024 00:00 - 08.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 176 000.00 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)