• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)

Оголошено тендер

1 176 000.00 UAH
Номер: d7d89b0a86394c799f057fd15b0d6409
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-27-003555-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 1 176 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена: хек, мінтай)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 27.12.2023 14:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Риба свіжоморожена: хек
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 4000 кілограм
Період постачання (не задано)
Риба свіжоморожена: мінтай
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 3840 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРиба свіжоморожена: хек, мінтай
Сума1 176 000.00 UAH