-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування Ланч-бокс зі спіненого полістиролу, 500 мл; Ложка столова одноразова, пластикова; Стакан одноразовий, паперовий, 250мл.
- ID: UA-2026-08-07-001542-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30019793
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування Ланч-бокс зі спіненого полістиролу, 500 мл; Ложка столова одноразова, пластикова; Стакан одноразовий, паперовий, 250мл.
- ID: UA-2026-03-10-007377-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28553786
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування Кухоль скляний, 320 мл, висота 9 см, діаметр 9 см; Тарілка десертна кругла, склокераміка, 19 см, біла; Тарілка столова кругла, склокераміка, 23,2 см, біла; Термос, 10 л, нержавіюча сталь, 33х23 см
- ID: UA-2025-12-12-011374-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27537490
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
- ID: UA-2025-06-03-002007-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25485238
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
- ID: UA-2025-05-07-011752-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25229112
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
- ID: UA-2024-12-26-011576-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23880869
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів грома...×-
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2024-12-06-015287-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23563461
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
- ID: UA-2024-08-29-008213-a
- Дата створення : 29.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22442248
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 : 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний, ложка столова одноразова)
- ID: UA-2024-08-28-010126-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22432742
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, кришка до гастроємності, Код ДК 021...×-
Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, кришка до гастроємності, Код ДК 021:2015: 3922000 -0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів господарського харчування
- ID: UA-2024-04-01-007423-a
- Дата створення : 01.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21171167
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, гастроємність, Код ДК 021:2015: 392...×-
Термос харчовий для транспортування та зберігання їжі, гастроємність, Код ДК 021:2015: 3922000 -0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів господарського харчування
- ID: UA-2024-03-13-010708-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21009267
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2024-03-13-006521-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21005250
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування.
- ID: UA-2024-03-13-006492-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21005189
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування.
- ID: UA-2024-03-01-009056-a
- Дата створення : 01.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20905527
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2023-09-11-005202-a
- Дата створення : 11.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18923132
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -