-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
Тендер Prozorro UA-2025-06-03-002007-a
Завершена
346 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
f551424b968c4420ad8564bc9d27c190
Внутрішній номер закупівлі:
25485238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-03-002007-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія ДІДЕНКО +380993608715 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-05-07-011752-a
Очікувана вартість:
346 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний
Кількість
55000 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Ложка столова одноразова
Кількість
55000 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮСМАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45718686
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Гожулівська будинок 22 квартира 51
Ціна пропозиції
346 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2025 10:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9cc7ee97286f4c3db618c544a6ae68c2
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-03-002007-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮСМАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45718686
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Гожулівська будинок 22 квартира 51
Номер договору:
51-КП/2025
Сума договору:
69 562.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
57 968.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
02.06.2025 09:21
Статус:
Підписаний