-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-011752-a
Торги не відбулися
357 830.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 789.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 789.15 UAH
Номер:
d293801b4c1b49cbb956aa9704a845dd
Внутрішній номер закупівлі:
25229112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-07-011752-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія ДІДЕНКО +380993608715 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
357 830.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2025 16:05 - 12.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2025 16:05 - 15.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴357 830.00 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний; Ложка столова одноразова)